Karadeniz Balayı

* Standart Paket Kişi Başı 1000 TL
* Jakuzili Deluxe Paket Kişi Başı 1500 TL

  • Standart Balayı Paketi : Fırtına Vadisi ya da Ayder Yaylasındaki Bungalovlarda konaklama imkanı sağlanır. Oda süslemesi mevcuttur.3 Sabah kahvaltısı ve 3 Akşam yemeği paketin içinde yer alır. Arabasıyla gelen misafirler için uygundur. Çevredeki bazı yerleri gezmek için gezi programı içermektedir. Zipline ve Rafting hediyemizdir hava koşullarına göre yapılmaktadır.
  • Jakuzili Balayı Deluxe Paketi : Fırtına Vadisi lokasyonundaki fırtına deresinin yanı başındaki veyahut üst tarafında Jakuzili bungalovlarda konaklama imkanı sağlar. Oda süslemesi mevcuttur.Meyve tabağı ve çerez servisi vardır. 3 Sabah Kahvaltısı ve 3 Akşam yemeği paketin içinde yer alır. Çevredeki bazı yerleri gezmek için gezi programı içermektedir.Zipline ve Rafting hediyemizdir hava koşullarına göre yapılmaktadır. (EN ÇOK TERCİH EDİLEN )

  • Jakuzili Balayı Vip Paketi : Fırtına Vadisi ya da Ayder Yaylasındaki Jakuzili Bungalovlarda konaklama imkanı sağlanır. Oda süslemesi mevcuttur. Meyve tabağı ve çerez servisi vardır.3 Sabah kahvaltısı ve 3 akşam yemeği paketin içinde yer alır. Trabzon havalimanı ya da Rize otogardan bungalovunuza özel transfer.İstediğiniz an istediğiniz yerlere gidebilme imkanı çiftimize özel. Gidilecek yaylalar ( Ayder Yaylası – Huser Yaylası- Avusor Yaylası – Pokut Yaylası – Sal Yaylası -Gito Yaylası -Badara Yaylası – Zil Kale – Elevit Yaylası – Çat Vadisi ) ayrıca Zipline ve Rafting hediyemizdir hava koşullarına göre yapılmaktadır.

Not : Bungalovlarımız Fırtına vadisi ve Ayder Yaylası çevresindedir.

Aracı ile gelmeyecek balayı çiftimiz için Trabzon havalimanı ya da Rize otogarından transfer vardır. Ücretler aşağıdadır.

Trabzon Havalimanı – Bungalov Transfer tek yön toplam ücret : 550 TL Gidiş – Dönüş 1000 TL ( Trabzon Havalimanı – Bungalovlarımız arası 150 km mesafededir.)

Rize Otogar – Bungalov Transfer tek yön toplam ücret : 350 TL Gidiş – Dönüş 650 TL

Rezervasyon için %30 ön ödeme alınır , geri kalan ödeme bungalovda yapılır , iptal ve iadesi yoktur.